Czwartek, 18 października 2018 r., Imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2018-10-16
40. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża

16 października 1978 roku kolegium kardynalskie wybrało krakowskiego kardynała Karola Wojtyłę na papieża, który przyjął imię Jan Paweł II. Jego pontyfikat trwał 27 lat i był niesamowitym czasem, zwłaszcza dla Polaków. Zmarł 2 kwietnia 2005 roku, a w 2014 roku został ogłoszony świętym. Jan Paweł II był 264 papieżem w historii Kościoła.

2018-10-15
Wojewódzkie Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Dziś w Białymstoku odbyły się Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Jest to okazja do podsumowań i podziękowań dla wszystkich pracowników oświaty, za trud jaki wkładają w wychowanie młodego człowieka. Podczas gali aż 240 osób odebrało m.in. Krzyże Zasługi, Medale Komisji Edukacji Narodowej i nagrody Podlaskiego Kuratora Oświaty.

2018-10-12
Dzień Edukacji Narodowej

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, wszyscy Pracownicy Oświaty!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę przekazać każdemu z Państwa wyrazy głębokiego uznania oraz serdeczne słowa podziękowania za wszelki trud i wysiłek podejmowany w misji przekazywania wiedzy i wartości – w nauczaniu i w wychowaniu dzieci i młodzieży, młodych i najmłodszych – kolejnemu pokoleniu Polaków.

2018-10-11
Podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę siedziby Muzeum Historii Polski

- Prawdziwą historię Polski trzeba opowiadać naszym językiem – powiedział Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki podczas uroczystego podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę siedziby Muzeum Historii Polski. Muzeum Historii Polski zostało powołane jako instytucja 2 maja 2006 roku. Warto podkreślić, że konkurs architektoniczny na projekt przyszłego gmachu muzeum rozstrzygnięto już w 2009 roku.

1 2 3 ..... 202


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt