Poniedziałek, 30 listopada 2020 r., Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2019-05-04
3 maja w Bielsku Podlaskim

Święto uchwalenia Konstytucji 3 maja obchodzono w całym województwie. Poseł Dariusz Piontkowski wziął udział w uroczystościach  w Bielsku Podlaskim. Obchody rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w Bazylice Narodzenia NMP i św. Mikołaja, po czym uczestnicy przemaszerowali pod Pomnikiem Niepodległości Polski.

2019-05-03
Święto uchwalenia pierwszej polskiej Konstrytucji

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja upamiętnia jedną z istotnych kart w historii naszego narodu. Przywodzi ona pamięć o jednej z największych w dziejach Polski prób reform ustroju Państwa. Dla nas Polaków stała się testamentem na czas niewoli i jest naszą dumą po dziś dzień. Choć była dziełem nieukończonym, nie sposób przecenić jej znaczenia dla Polski.

2019-04-30
Okragły stół edykacyjny

26 kwietnia rozpoczęło się spotkanie tzw „okragłego stołu edukacyjnego”. Było to bardzo owocne spotkanie. Bardzo ciekawe głosy dotyczące systemu edukacji, jakości pracy szkoły, roli rodziców, nauczycieli, kształcenia pedagogów, ale też potrzebnych środków na to, by uczniowie mogli być dobrze uczeni. Część pomysłów bardzo od siebie odległych, ale wiele uwag, które mogą usprawnić dotychczasowe rozwiązania. Warto dalej rozmawiać, prace w podstolikach zostały wznowione 30 kwietnia, kiedy dyskutowano w 5 podstolikach nt. edukacji. Jeden z nich dotyczy nauczycieli, ich wynagradzania oraz pensum. Znamy stan obecny, zobaczymy jakie będą propozycje na przyszłość.

2019-04-28
Konwencja wojewódzka w Białymstoku

W niedzielne popołudnie w Białymstoku odbyła się konwenca wojewódzka z udziałem Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawickiego oraz kandydatów PiS do Parlamentu Europejskiego.

1 2 3 ..... 208


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt