Wtorek, 12 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą: Dagmara, Joanna, Aleksandra

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2017-12-06
Biuletyn Poselski 2017 - 2 lata VIII kadencji Sejmu RP

Dwa lata temu Polacy wybrali "Dobrą Zmianę". Z tej okazji zachęcamy Państwa do zapoznania się z Biuletynem Poselskim, w który przybliża prace posła Dariusza Piontkowskiego na rzecz regionu oraz Polski.

2017-11-29
Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Dzisiaj (29.11.2017 r.) odbyło się posiedzenie plenarne Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Białymstoku. Według informacji zaprezentowanych przez Wojewódzki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia w 2017 roku jest znacznie więcej pieniędzy na nadwykonania, operacje zaćmy oraz endoprotezy. Dobrą informacją jest także, że wszystkie szpitale publiczne w województwie znalazły się w sieci szpitali.

2017-11-29
Forum Samorządowego Województwa Podlaskiego

Wyniki głosowania muszą odzwierciedlać rzeczywiste decyzje wyborców. Chcemy uniknąć takich sytuacji, jakie miały miejsce przy liczeniu głosów w wyborach samorządowych w 2014 r., gdy pojawiły się "cuda z książeczką" i przez 2 tygodnie nie publikowano oficjalnych wyników wyborów, ze względu na problemy z programem informatycznym do obsługi wyborów i wątpliwości związane z tym, że serwery z których korzystała Państwowa Komisja Wyborcza, znajdowały się w Rosji - mówiłem podczas spotkania Forum Samorządowego Województwa Podlaskiego, skupiającego głównie wójtów, burmistrzów i prezydentów sympatyzujących z "totalną opozycją".

2017-11-21
Audycja Historyczna Roku 2017

54 audycje i filmy startowały w tegorocznej edycji konkursu Audycja Historyczna Roku, organizowanego już po raz piąty przez białostocki oddział IPN. Główną nagrodę zdobył Andrzej Machowski za film Emisariusz kardynała, opowiadający o niemieckim żołnierzu, który w 1941 r. na prośbę proboszcza przewiózł relikwie św. Wojciecha z Gniezna do Inowrocławia, ratując je przed niemieckim rabunkiem. W kategorii Losy zwyciężyła audycja Małgorzaty Furga - Jurgiel, Komu z nami nie po drodze, o Stanisławie Możejko, działaczu wolnych związków zawodowych, a potem Solidarności ze Szczecina.

1 2 3 ..... 178


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt