Piątek, 21 września 2018 r., Imieniny obchodzą: Mateusz, Hipolit, Daria

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2018-09-10
Interwencja w Monkiniach

Szkoła w Monkiniach od kilku dni pozostaje zamknięta i dzieci nie mogą rozpocząć nauki. Nie ma dyrektora, ani nauczycieli, a gmina nie znalazła żadnego pedagoga. Na prośbę rodziców poseł Dariusz Piontkowski wraz z Podlaskim Kuratorem Oświaty Panią Beatą Pietruszką interweniował w tej sprawie. Rodzicom udało się znaleźć kandydata na dyrektora, który poprowadzi szkołę, a od Pani Wójt otrzymali deklaracje jak najszybszego powołania tej osoby na stanowisko dyrektora szkoły. Miejmy nadzieje, że problem zostanie rozwiązany bardzo szybko, aby dzieci mogły rozpocząć naukę w Monkiniach.

2018-09-09
Dożynki- święto plonów

Podziękowanie Bogu za plony, podziękowania rolnikom za ich trud, łamanie się chlebem, piękne wieńce, zabawa ludowa - po prostu dożynki, tym razem powiatowe w Dąbrowie Białostockiej i gminne w Starej Rozedrance.

2018-09-08
Konferencja prasowa jak PO-PSL oszukały Podlaskie

- Platforma Obywatelska reklamowała się hasłem „Polska w budowie”, ale niestety nie dotyczyło to naszego województwa. Najważniejsze szlaki komunikacyjne, najważniejsze drogi takie jak S8 czy S61 były budowane bardzo powoli i tylko niewielka część tych odcinków została wykonana – mówił poseł Dariusz Piontkowski na dzisiejszej konferencji prasowej.

2018-09-08
79. rocznica bitwy pod Olszewem

79. rocznica bitwy pod Olszewem, gdzie szwoleżerowie z Suwalskiej Brygady Kawalerii przebijali się nocą z 13 na 14 września 1939 r. przez pozycje wojsk Guderiana. Oddziały niemieckie zamordowały po bitwie kilkudziesięciu mieszkańców i spaliły wieś. W sobotę w południe przy pomniku zgromadzeni oddali hołd poległym i pomordowanym najpierw modląc się podczas uroczystej mszy świętej, a następnie składając kwiaty.

1 2 3 ..... 196


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt