Piątek, 23 marca 2018 r., Imieniny obchodzą: Feliks, Pelagia, Zbysław

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2018-03-16
Pogrzeb dziesięciu żołnierzy 201. Pułku Piechoty: uroczystości w Andrzejewie i Szumowie

Uroczysty pogrzeb w Szumowie szczątków 10 żołnierzy ochotników z 1920 r., którzy zginęli z rąk bolszewików w bitwie pod Paprocią i Pęchratką. Ekshumacja odbyła się dzięki staraniom stowarzyszenia 'Wizna 1939". A jeśli komu droga otwarta do nieba, tym co służą Ojczyźnie... Jan Kochanowski.

2018-03-15
II Wschodnie Forum Drogowe w Suwałkach

Czy przebieg dróg w województwie podlaskim jest optymalny czy należy skorygować plan dróg ekspresowych? Jakie jest zaawansowanie i plan budowy dróg krajowych i wojewódzkich oraz wady i zalety nawierzchni betonowych w budowie dróg - to najważniejsze tematy II Wschodniego Forum Drogowego, które tym razem odbywa się w Suwałkach. Ciągle przebieg niektórych fragmentów tras ekspresowych jest wątpliwy i zostało niewiele czasu, aby to skorygować.

2018-03-09
Bocznica kolejowa w Sokołach ma szanse być ponownie uruchomiona.

Bocznica kolejowa w Sokołach ma szanse być ponownie uruchomiona. Dziś (9.03) z  inicjatywy posła Dariusza Piontkowskiego, odbyło się techniczne spotkanie z wizją lokalną, w którym wzięli udział przedstawiciele PKP, przedsiębiorcy oraz lokalne władze samorządowe. Wcześniej miało miejsce spotkanie w Ministerstwie Infrastruktury na ten sam temat. W ciągu kilku miesięcy spółki PKP mają przygotować ostateczne koszty i wtedy zostanie podjęta decyzja. Miejmy nadzieje, że korzystna dla naszego regionu i jego mieszkańców.

2018-03-04
Uroczystości poświęcone Żołnierzom Wyklętym w Łapach

Żołnierzy Wyklętych wspominaliśmy także w Łapach. Nabożeństwo w kościele p.w. św. Piotra i Pawła odprawił ks. kan. Waldemar Krzywiński. Potem złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą kpt. Kazimierza Kamieńskiego "Huzara" i jego żołnierzy. W sali św. Józefa,, pamiętającą pokazowy proces "Huzara", otwarto wystawę poświęconą Zbigniewowi Rećce "Trzynastce". Tam także wzruszający montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów SP nr 2 w Łapach i wykład pracownika IPN o fenomenie Żołnierzy Wyklętych. Cześć i chwała bohaterom!

1 2 3 ..... 185


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt