Środa, 23 maja 2018 r., Imieniny obchodzą: Iwona, Dezyriusz, Michał

Dariusz Piontkowski

Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Aktualności

Szukaj w tytułach:
Szukaj w tekście wiadomości:

2018-05-14
Jubileusz 100 lecia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce im. A. Mickiewicza obchodziła w sobotę swój 100 jubileusz. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego. Po niej odsłonięto i poświęcono tablicę upamiętniającą przedwojennego kierownika szkoły Romana Pawłowskiego, posadzono też dąb "Mickiewicz" - ku czci patrona szkoły. Następnie w budynku szkoły na sali gimnastycznej rozpoczęła się akademia jubileuszowa, spotkanie absolwentów i zwiedzanie budynku.

2018-05-02
Święto uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja upamiętnia jedną z istotnych kart w historii naszego narodu. Przywodzi ona pamięć o jednej z największych w dziejach Polski prób reform ustroju Państwa. Oddając hołd twórcom Konstytucji 3 maja, należy pamiętać, iż stała się fundamentem nowoczesnej Rzeczypospolitej, zbudowanej w oparciu o prawa i swobody obywatelskie, choć wtedy jeszcze nie dla wszystkich mieszkańców. Był jednym z najnowocześniejszych dokumentów ustrojowych swojej epoki, pierwsza konstytucja w Europie.

2018-04-23
Spotkanie z mieszkańcami Rudki

Programy zaproponowane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, składki KRUS oraz Żołnierze Wyklęci - to tematy, które szczególnie interesowały mieszkańców Rudki podczas spotkania. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy przybyli na spotkanie i dziękujemy za wspólną rozmowę o polityce.

2018-04-20
Zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami gm. Rudka

Serdecznie zapraszamy na spotkanie poselskie z mieszkańcami gminy Rudka, które odbędzie się 22.04.2018 roku (niedziela) o godz. 13.15 w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudce.

1 2 3 ..... 188


Klub Parlamentarny PiS

Strona główna Aktualności O mnie Galeria Przydatne linki Kontakt